Манікюр — історія та сучасність — тренди і традиції.

Манікюр — історія та сучасність — тренди і традиції.

Переглядаючи фото модного манікюру або читаючи про свіжі тренди; вибираючи, який манікюрний лак купити до нового одягу або просто під настрій, — чи замислювалися ви, де і як виникла мода на прикрашені кольором і блиском нігті?

У всі часи жінки прагнули захоплювати сильну стать, вдаючись для цього до допомоги яскравих одягів, високих складних зачісок і макіяжу. Не менша увага приділялася рукам, — адже саме з ніжного рукостискання або галантного поцілунку в простягнуті пальчики починалися більшість світських знайомств.

Втім, історія манікюрного мистецтва більш давня за куртуазні світські манери: її витоки слід шукати на стародавньому Сході, де красуні, прагнучи досконалості, стали робити собі якийсь «художній манікюр», яскраво розписуючи нігті. Барвники, виготовлені з соків рослин і хни, варіювалися від яскравих червоних до глибоких чорним.

Історики стверджують, що в стародавньому Китаї носили на кінчиках пальців наконечники з дорогоцінних блискучих металів, а в Японії — зображували на подовжених нігтях гейш цілі акварельні картини.

Поява лаку для нігтів вчинила модний переворот: з’явитися в світському товаристві з натуральними нігтями стало мало не моветоном! Тепер косметична промисловість створили на радість модницям лаки безлічі відтінків, способів нанесення та стійкості. Ви завжди зможете відібрати лак, який підійде саме вам.

Тепер пальчики красунь заблищали яскравими барвами, привертаючи увагу чоловіків і суперниць. В наші дні зовсім не обов’язково вибирати яскраве покриття, щоб опинитися в центрі уваги. Гель-лак темного глибокого кольору прекрасно доповнить Ваш образ в холодну пору року, ідеально поєднуючись з теплим одягом.

Не менш стильно виглядає і художній манікюр, — але його варто зробити тільки на одному нігті, наприклад, на безіменному пальці: так дизайн виглядатиме стильно, але не навязливо. В інтернеті є безліч підбірок фото манікюру та манікюрних трендів.

Діловий або спортивний спосіб ідеально доповнить шелак відтінку «нюд» або французький манікюр. Вибір за Вами: звернутися в салон краси, або купити товари для манікюру в Києві і осягати науку дизайну нігтів самостійно.

Дерзайте, і пам’ятайте: жінка завжди повинна захоплювати! І саме ваш смак — запорука захоплених поглядів, скерованих у вашу сторону. Тому зранку прокиньтеся, встаньте перед дзеркалом і подумайте — чим ви сьогодні зачаровуватимете оточуючих? Можливо це буде саме ваш чудовий новий дизайн нігтів?