Amour — Свадебный салон

Свадебный салон – это, пожалуй, наиболее посещаемое девушками место, которые решили связать свою судьбу с любимым человеком. К свадьбе люди готовятся достаточно долго и тщательно. Каждая современная невеста желает выглядеть в самый важный день в своей жизни безупречно. А для идеального образа невесты, пожалуй, самым важным атрибутом считается красивое и стильное свадебное платье. Поэтому в свадебном салоне невесты перед свадьбой проводят достаточно много времени, ведь нужно подобрать самую подходящую модель платья и выбрать точно размер.

Свадебный салон предлагает своим клиенткам лучшие модели оригинальных свадебных платьев от известных мировых и украинских дизайнеров. Уютная и праздничная атмосфера нашего свадебного салона в комплексе с индивидуальным подходом к каждой девушке, которая ищет идеальный наряд для счастливейшего и самого волнительного в своей жизни события, поможет Вам быстро выбрать самую подходящую для Вас модель платья.

Перші дні у шлюбі: як зробити їх незабутніми

Ось і відшуміло весілля – втомлені і щасливі молодята тепер назавжди належать одне одному. Але святковий настрій ще лишився, пристрасті вирують і зовсім немає бажання перетворюватись на добропорядну сімейну пару. Як же провести перші дні у новому статусі так, щоб вони залишили приємні і незабутні спогади?

Втекти від усіх

Позаду уся метушня – тут і приготування, і запрошення гостей, і весілля у місті Луцьк , саме час побути удвох. Якщо є можливість, поїдьте у весільну подорож, і чим далі, тим краще. Можливість не зустріти жодного знайомого обличчя, інший клімат, повна зміна середовища, коли навкруги усе нове і цікаве, – такий відпочинок, навіть якщо він триватиме недовго, залишить найкращі враження.

Або поживіть кілька днів у готелі, ніжачись у ліжку і виходячи з номеру лише, щоб перекусити. Наприклад, готелі Луцька пропонують кімнати, спеціально облаштовані для молодят. Вас не потурбують лишній раз, навіть обіди можна буде замовити у номер – тут ви справді зможете насолодитись коханням, тільки не забудьте вимкнути телефони.

Коли ж хочеться більше динаміки – здійсніть удвох автопробіг країною з ночівлею в маленьких готелях або в палатці, купуючи невеличкі місцеві сувеніри, відвідуючи найвизначніші туристичні об’єкти. Повернувшись додому і розглядаючи зроблені фотографії, ви здивуєтесь – скільки усього нового вам вдалося побачити за цю невеличку подорож.

Веселитись з друзями

Вчорашні розваги ще довго не втратять своєї актуальності, але набудуть зрозумілий тільки вам шарм від думки, що ви прийшли сюди вже одруженими. Танцюйте на дискотеках, відвідуйте клуби, ходіть на концерти, влаштовуйте пікніки з друзями. Читайте тут про розважальні заклади, які пропонують різноманітні розваги в Луцьку: картинг, боулінг, або ж аквапарк, сауну чи басейн, де можна весело провести час в хорошій компанії.

Зробити нестандартний вчинок

Чому б не присвятити свій перший стрибок з парашутом першому дню у шлюбі?  Такий вчинок ви точно пам’ятатимете усе життя. Можна влаштувати політ на дельтаплані або повітряній кулі, спробувати джампінг, зануритись з аквалангом, підкорити вершину, поплавати на яхті. Запишіть на студії диск з піснями у власному виконанні і зніміть до них кліп. Або організуйте для своєї пари цікавий розіграш з детективним сюжетом.

Навчитись чомусь новому

Нехай новий етап у житті принесе щось нове і у ваші уподобання. Запишіться на танці або на курси з вивчення іноземної мови, спробуйте себе як актори чи музиканти, навчіться водити автомобіль або плести з лози – все залежить від ваших можливостей і талантів.

Проведіть ці дні так, щоб вони стали символом вашого щастя і кохання.