Як прикрасити дитячу коляску на свято

Як прикрасити дитячу коляску на свято

Дитяча коляска — це не тільки засіб пересування для Вашого малюка, але і величезне поле діяльності для творчих натур. Прикрасити коляску — значить надати їй яскраву індивідуальність, створити неповторний дизайн, і в той же час — дарувати море позитиву оточуючим, та з задоволенням приймати захоплені погляди і посмішки.

Парад колясок, тобто конкурс, переможцем якого стає дитяча коляска, прикрашена найоригінальнішим способом, сьогодні є доброю традицією у багатьох містах. Такий яскравий, святковий, веселий і видовищний захід незмінно викликає захоплення і сплеск креативного мислення у батьків, охочих будь за що стати переможцями конкурсу. Парад колясок — це справжній калейдоскоп оригінальних ідей, як прикрасити дитячу коляску.

Найцікавіше, що справжні шедеври створюються буквально з нічого — використовуються найпростіші підручні матеріали. Зустрічаються, звичайно, конструкції, в яких відразу відчувається робота професійних дизайнерів. Їх легко можна відрізнити серед рукотворних «творів мистецтва». Але ми приділимо увагу питанням самостійного прикрашання колясок до свята.

Як красиво прикрасити дитячу коляску в національному стилі.

Володіючи хоча б поверхневою інформацією про культуру та історію різних країн, Ви без проблем зможете прикрасити коляску в стилі якогось народу світу. Перетворіть коляску у віз із сіллю за допомогою звичайної мішковини і одягніть малюка козаком — ось і готовий чудовий український варіант. Шанувальники давньогрецької культури можуть спорудити з коляски Олімп, на якому буде сидіти Зевс. Використовуючи символіку, прапори та національні кольори різних країн, Ви зможете створити яскраві характерні образи.

Як прикрасити коляску для дітей в мультиплікаційному стилі.

Декорування коляски в мультиплікаційному стилі — дуже поширений варіант, який  незмінно викликає усмішки перехожих. При цьому самого малюка зазвичай наряджають у вигляді конкретного персонажа, а коляску оформляють як його оточення. Сюжети можуть бути найрізноманітніші: від принцеси на горошині до Бетмена в своєму автомобілі. Тут все залежить тільки від вашої фантазії.

Стилізація колясок під види транспорту і марки автомобілів.

В магазинах легко можна відшукати наклейки у вигляді автомобільного номера або ж термонаклейки всіляких розмірів, наприклад, зі значками «Ауді», «Мерседес» і так далі. З їх допомогою можна реалізувати безліч ідей. Використовуючи тканину, картон або пластик, можна задекорувати коляску під танк, літак або корабель, нарядивши малюка, відповідно, танкістом, відважним льотчиком або капітаном. Традиційним транспортом для маленьких принцес стане розкішний кабріолет або ж справжня карета.

Як прикрасити дитячу коляску для маленьких Ейнштейнів?

Батьки, заклопотані раннім розвитком малюків, можуть, прикрашаючи коляску, в той же час допомогти дитині освоїти масу корисної інформації. В цьому випадку  прикраси виготовляються у вигляді геометричних форм різних кольорів, кріпляться на візку іграшки — букви і цифри. Розвиваючі матеріали виконують одразу кілька функцій — прикрашають, навчають і розважають.

Не забувайте тільки, що всі прикраси зобов’язані бути безпечними для Вашого малюка. Не варто також перевантажувати ними коляску, адже дитина на прогулянці активно пізнає світ, а велика кількість іграшок відверне його від цього найважливішого заняття. Проявіть максимум фантазії, але пам’ятайте про смак і почуття міри.